Książki

Kiedy lekarz zawiedzie… przeczytaj tę książkę

Jest świetnym wprowadzeniem w tematykę wykazującego się niezwykłą skutecznością leczenia przyczynowego. Jest to o tyle istotne, że wokół tego tematu narosło bardzo wiele nieporozumień, nadinterpretacji i wymysłów, niemających wiele wspólnego z zasadą takiego leczenia, pojawiło się też wielu pseudofachowców, którzy najczęściej uwzględniają w terapii zaledwie 1–3 ogniwa z łańcucha przyczynowego (a jest ich 16) i reklamują się jako leczący przyczynowo. Leczenie przyczynowe to zastosowanie wszystkich elementów łańcucha naraz w przypadku danego pacjenta, zarówno w diagnozie, jak i w układaniu schematu terapii, co nie jest ani łatwe, ani oczywiste. Na tym właśnie polega główna różnica pomiędzy leczącymi przyczynowo a osobami twierdzącymi, że tak leczą. Do zapoznania się z tą niecodzienną wiedzą w skróconej formie zapraszam tutaj, a w wersji o wiele bardziej rozwiniętej – zapraszam do Rak to nie wyrok (poniżej).

Czytaj więcej

 

Tu możesz ją otrzymać po wpłaceniu darowizny

 

 

4-Tomowa Encyklopedia Medycyny Naturalnej
opisująca tajniki leczenia przyczynowego

Książki z tej serii zawierają bardzo skompresowaną wiedzę i mogą uratować życie Tobie i Twoim bliskim.

ksiazki

Kup pakiet w promocyjnej cenie!

Nie przegap jedynej tego rodzaju okazji!

To jedna z niewielu pozycji ukazująca skalę dezinformacji medycznych!

Tak prosto i dokładnie zaprezentowanych wzajemnych uwarunkowań i powiązań przyczynowo-skutkowych między przyczyną, reakcją organizmu a rozwojem choroby, oraz skonstruowanych poradników do jej naturalnego leczenia, lub wspomagania leczenia raka i innych chorób autoimmunologicznych na rynku po prostu

NIE MA!

Rak to nie wyrok

To wyjątkowe opracowanie prezentujące przyczyny chorób od samego początku, a nie od jakiegoś dalszego elementu (co często bywa przyczyną nieefektywnego leczenia). W publikacji wyjaśniono i przedstawiono zależności między zdrowiem ojca i matki a zdrowiem ich dziecka.
Jaki wpływ mają rodzice na rozwój dziecka i dojrzewanie jego mechanizmów obronnych, oraz jak oddziałuje to na jego późniejsze zdrowie. Następnie zaprezentowano zagrożenia i choroby wieku dziecięcego oraz istotne punkty, na które często lekarze nie zwracają uwagi, a są decydujące o efektywności leczenia astmy, ADHD, autyzmu i innych chorób.
Przedstawiono wpływ
zagrożeń środowiskowych na system nerwowy, hormonalny, odpornościowy, pokarmowy, krwionośny i limfatyczny. Zwięźle opisano trudno akceptowane przez świadomość człowieka programy mentalne, według których postępujemy. Omówiono źle rozumianą przez lekarzy i nagminnie pomijaną przyczynę większości chorób, ukrytą w układzie hormonalnym i pokarmowym.

Wyjaśniono, czym są alergie, wolne rodniki, stan zapalny, zakażenia patogenami i jaka jest ich rola w chorobach autoimmunologicznych, w tym w nowotworach. Wyszczególniono, jakie zagrożenia niosą ze sobą leki chemiczne i jak przyczyniają się do rozwoju chorób, w tym raka. Z tej książki dowiesz się, czy można wyleczyć oporne na antybiotyki zakażenia bakteryjne, nie niszcząc organizmu, wirusowe zapalenie wątroby i inne „choroby nieuleczalne”. Okazuje się, że uważany za nieuleczalny w medycynie akademickiej rak trzustki może być jednak wyleczony i medycyna ma na niego sposób.

Do wszystkich zagrożeń omawianych w części pierwszej i drugiej, podano w Raportach sprawdzone i wysoko skuteczne, poparte badaniami klinicznymi rozwiązania problemów łączących się z danymi typami zagrożeń. To wyjątkowa wiedza, znana tylko nielicznym bardzo skutecznym naturopatom.

Teraz i Ty możesz ją poznać!

Gwarantuję Ci, że NIGDZIE, w żadnej książce na rynku wydawniczym nie znajdziesz tak kompletnie przedstawionych i jasno wytłumaczonych zależności przyczynowo-skutkowych, przyczyn i rozwoju chorób, jak w pierwszej i drugiej części książki

Rak to nie wyrok

NIGDZIE nie znajdziesz też tak dogłębnie dopracowanych, uwzględniających przyczyny, podanych „jak na talerzu” rozwiązań do zastosowania w leczeniu konkretnej jednostki chorobowej, które znajdziesz w

Części 1 i 2 Raportów

Jeżeli poważnie chorujesz, lub jest to ktoś z Twoich bliskich, to potrzebujesz sprawdzonej wiedzy i bardzo skutecznych produktów, bo nie możesz sobie pozwolić na eksperymenty!

Wiedza zawarta w książkach i Raportach opiera się na badaniach klinicznych i praktycznym doświadczeniu wielu wysokiej klasy naturopatów. Tej wiedzy nie dowiesz się od lekarza.

To niezwykle wartościowa i trudno dostępna wiedza!

Opracowanie składa się z dwóch części teoretycznych i dwóch części Raportów. Każda część Raportu zawiera zrozumiały opis około 350 produktów (w sumie w dwóch częściach Raportów jest około 700 produktów!) służących do naprawy utraconego zdrowia. To praktyczny poradnik na temat tego, co, kiedy i na co zastosować.

To kompendium wiedzy pokoleń naturopatów, znane nielicznym, w końcu udostępnione dla
WSZYSTKICH czytelników!

Książki

Co jest warta wiedza, która jest skrzętnie ukrywana przed społeczeństwem, tak bardzo, że tylko nieliczni lekarze o niej wiedzą?

Części 1 i 2, tzw. część teoretyczna, jest niezbędna, aby zrozumieć istotę choroby, niewłaściwe stereotypy uniemożliwiające wyleczenie, błędne założenia medycyny. Dodatkowo wyjaśnia, jak umiejętnie posługiwać się Raportami.

Raporty Specjalne

Znasz już niezbędną teorię z pierwszych dwóch części książki, ale bez raportów nadal trudno będzie Ci poradzić sobie z chorobą.

Nie wyleczysz się samą teorią ani wiedzą cząstkową, jaką charakteryzują się prawie wszystkie poradniki!

Pełne praktyczne informacje otrzymasz tylko w tych książkach!

Wiedza z zarówno części teoretycznej, jak i raportów jest niezbędna, aby poznać i zrozumieć, kiedy i w jakim celu coś stosować, żeby ostatecznie uzyskać wysoką skuteczność leczenia.

Do leczenia potrzeba substancji leczniczych, a nie tylko teorii!

Taką wiedzę masz w zasięgu ręki, jak NIGDY dotąd!

Cena za te ratujące życie informacje i ogrom wykonanej pracy jest nieadekwatnie niska, ale po to, byś mógł lepiej żyć, byś był zdrowy i czynił świat bardziej radosnym!

Uwaga! Liczba rozdziałów w raportach nie jest dokładnie zbieżna z rozdziałami w części teoretycznej. Jeżeli chcesz mieć komplet produktów do leczenia, razem z częścią 2 książki, powinieneś kupić Raporty, część 1 i 2. Niestety nierówny opis produktów w każdym rozdziale nie pozwolił na precyzyjniejszy podział, jednocześnie nie chciałem uszczuplać opisu i zbioru efektywnych produktów z innych rozdziałów, za co przepraszam. W ramach rekompensaty:

Oferta specjalna!

Aby ta wiedza mogła Ci dobrze służyć pprzy zakupie dwóch części teoretycznych i dwóch części Raportów OTRZYMUJESZ ZNIŻKĘ ponad 20%!

Ta wysokiej klasy wiedza, pilnie strzeżona przed ludźmi i lekarzami, jest potężną bronią w walce z chorobami w rękach fachowca. Daje bardzo wysokie – blisko stuprocentowe – szanse na wyleczenie, a przynajmniej na istotną poprawę zdrowia.

Nie wahaj się z nią zapoznać!

Kliknij na interesującą Cię część i przejdź do sklepu!